Čestné prohlášení o nulových příjmech

Aktualizace 12.1.2024

Hledáte čestné prohlášení o nulových příjmech? Máme pro Vás formuláře pro nulový příjem! Použijete je pak pro Finanční úřad, nadace či zdravotní pojišťovnu. Připravili jsme pro Vás několik informací o tom, proč je čestné prohlášení třeba, kdy ho můžete použít a online vzor ke stažení ve formátech .doc, .docx, .pdf. Tento formulář jde také použít jako čestné prohlášení, že jsem nebyl zaměstnán vzor.

Pozor, v článku níže naleznete pouze čestné prohlášení o nulových příjmech. Pokud hledáte čestné prohlášení o výši příjmu – pokračujte zde na článek čestné prohlášení o nulovém příjmu. Zde článek o příjmu – sleva na manželku (manžela). A zde čestné prohlášení o společné domácnosti.

Čestné prohlášení o nulových příjmech

Čestné prohlášení o nulovém příjmu se využije především v případech, kdy máte doložit, že jste neměli ve zdaňovacím období roku žádné příjmy ze samostatné výdělečné činnosti dle § 7 zákona č. 586/1992 Sb., ve znění pozdějších předpisů (v paragrafu 7 je vyjmenováno, co patří do podnikatelské činnosti). Prohlášení je použitelné v případech dokládání příjmu na finančním úřadu (prohlášení poplatníka, že nepodnikal a nevznikly mu tak žádné příjmy nebo neměl příjmy, které by podléhaly dani z příjmu) nebo na zdravotních pojišťovnách a správách sociálního zabezpečení.

Čestné prohlášení, že jsem nebyl zaměstnán vzor. V souvislosti doložením, že jste nikde neuplatňoval slevu na poplatníka, lze použít toto čestné prohlášení a změnit jen text „nulové přijmy“ na „nebyl nikde zaměstnán“.

Čestné prohlášení o nulovém příjmu – vzor

Níže naleznete ukázku formuláře čestného prohlášení o nulovém příjmu. Tento vzor si můžete vytisknout, nebo si rovnou stáhněte vzor ve formátu .doc, .docx nebo .pdf níže!

Chceteli si přečíst více o tom, jak psát čestná prohlášení pokračujte sem.
Máte dotaz, který jsme v článku nezodpověděli? Napiště nám níže do komentářů, budeme se tomu věnovat.




Formulář čestného prohlášení o nulových příjmech

Čestné prohlášení o nulových příjmech doc ke stažení

Čestné prohlášení o nulových příjmech docx ke stažení

Čestné prohlášení o nulových příjmech pdf ke stažení

Vzor formuláře čestného prohlášení o nulovém příjmu

Čestné prohlášení
Já, níže podepsaný/á
Jméno, příjmení:
Datum narození:
Adresa místa trvalého pobytu:

Prohlašuji, že jsem ve zdaňovacím období roku …………………………. neměl(a) žádné příjmy ze samostatné výdělečné činnosti dle § 7 zákona č. 586/1992 Sb., ve znění pozdějších předpisů.

V …………………………………………
dne ……………………………

Podpis………………………………..

Čestné prohlášení o nulových příjmech
Čestné prohlášení o nulových příjmech
Čestné prohlášení o nulových příjmech
4.4 (87.5%) 8 hlasů


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/107945/virtual/www/domains/cestnaprohlaseni.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

3 komentářů u “Čestné prohlášení o nulových příjmech”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *